Katılımcı Kaydı

Tüm katılımcıların konferans programına kaydolmaları ve konferans kayıt ücretlerini eksiksiz olarak ödemeleri gerekmektedir.

Farklı katılımcı kayıt seçenekleri mevcuttur:

Seçenek 1: 1250 TL (Konaklamasız)

Bu ücrete tüm seanslar, konferans paketi, katılım sertifikası ve sunum, günlük program sırasında öğle ve ikramlarından faydalanma, karşılama kokteyli ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanması dahildir. Geziler ücrete dahil değildir.

Seçenek 2: 2200 TL (Çift kişilik odada 3 gün konaklamalı kayıt paketi)

Bu ücret, her şey dahil üç günlük konaklama (çift kişilik odada), tüm oturumlara erişim, konferans paketi, katılım sertifikası ve sunumu, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, karşılama kokteyli ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanmasını kapsar. Geziler ücrete dahil değildir.
Lütfen, odanızı kiminle paylaşmak istediğinizi veya çift kişilik odada rastgele bir eşleşme için isteklerinizi ve tercihlerinizi kayıt sırasında açıkça belirtiniz.

Seçenek 3: 2750 TL (Tek kişilik odada 3 gün konaklamalı kayıt paketi)

Bu ücret, her şey dahil konferans otelinde üç günlük konaklama (tek kişilik odanın doluluk durumuna göre), tüm oturumlara erişim, konferans paketi, katılım sertifikası ve sunumu, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, karşılama kokteyli ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanmasını kapsar. Geziler ücrete dahil değildir.

Seçenek 4: 2650 TL (Çift kişilik odada 4 gün konaklamalı kayıt paketi)

Bu ücret, her şey dahil dört günlük konaklama (çift kişilik odada), tüm oturumlara erişim, konferans paketi, katılım sertifikası ve sunumu, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, karşılama kokteyli ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanmasını kapsar. Geziler ücrete dahil değildir.
Lütfen, odanızı kiminle paylaşmak istediğinizi veya çift kişilik odada rastgele bir eşleşme için isteklerinizi ve tercihlerinizi kayıt sırasında açıkça belirtiniz.

Seçenek 5: 3410 TL (Tek kişilik odada 4 gün konaklamalı kayıt paketi)

Bu ücret, her şey dahil konferans otelinde dört günlük konaklama (tek kişilik odanın doluluk durumuna göre), tüm oturumlara erişim, konferans paketi, katılım sertifikası ve sunumu, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, karşılama kokteyli ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanmasını kapsar. Geziler ücrete dahil değildir.

Seçenek 6: 1000 TL (Sanal Sunumlar)

Bu ücret, tüm oturumlara çevrimiçi katılımı, katılım sertifikası ve sunumunu ve destekleyen dergilerde tam metin bildirilerin yayınlanmasını kapsar.

Katılımcı / Dinleyici kayıt ücreti

1000 TL (Konaklamasız)
1950 TL - 3 gün kayıt ve konaklama paketi (çift kişilik odada kişi başı)
2500 TL - 3 gün kayıt ve konaklama paketi (tek kişilik oda)
2400 TL - 4 gün kayıt ve konaklama paketi (çift kişilik odada kişi başı)
2860 TL - 4 gün kayıt ve konaklama paketi (tek kişilik oda)
Günlük Giriş - 250 TL

* Otel politikasi gereği konaklamanızı farklı otelde yapmak isterseniz konferans oteline giriş, kahve molalari ve öğlen yemekleri için günlük 250 TL ödemeniz gerekmektedir.

Refakatçi (kişi başı 1500 TL - 3 gün konaklama)
Refakatçi (1950 TL kişi başı - 4 gün konaklama)

Ekstra Sunumlar: Her bir sunum için 500 TL

Ekstra sunumu/sunumları olan katılımcıların sunacakları fazladan bildirilerin programa dahil edilmesi ve yayınlanması için Yabancı uyruklu katılımcıların 100 Euro, Türk vatandaşlarının 500 TL ödemeleri gerekmektedir.

Kayıt İptal Politikası

Tüm iptaller ve değişiklikler yazılı olarak Bilkon Turizm Ltd.'e gönderilmelidir. Yapılacak tüm ücret iadeleri konferanstan sonra işlenecektir. Kredi kartıyla ödeme yapmadığınız sürece, lütfen banka hesap bilgilerinizi yazılı olarak iptal aşamasında gönderiniz.

Katılım ücreti iadesi aşağıdaki gibi yapılacaktır:
%100 iade: 28 Şubat 2019 tarihinden önce alınan tüm iptal taleplerinde
İade yapılmaz: 28 Şubat 2019 tarihinden sonra alınan iptal taleplerinde.

Ödeme, onay ve fatura metodları

Ön ödeme, aşağıdaki gibi banka havalesi ile yapılabilir:
Hesap sahibi: Bilkon Turizm Ltd.Sti. 
Adres: Cinnah Cad. Gelibolu Sk. 3/11 Kavaklidere – Ankara _TURKEY
Banka: Garanti Bank
Şube: Tunalı Hilmi (1361)
Hesap No: 6297886 (TL)
IBAN: TR68 0006 2001 3610 0006 2978 86 

ya da American Express, Visa, MasterCard gibi kredi kartları ile online kayıt sırasında güvenli ödeme yapılabilir. Banka havalesi veya kredi kartı ile yapılan herhangi bir ödeme işlemi için bir proforma fatura (pdf) oluşturulmalıdır. Ödemesi başarılı olan online ödeme işlemlerinde ödenen meblağ ödemenin gözüktüğü kolonda gözükmelidir.

"Ödeme" sütununda belirtilen manuel işleme (kredi kartı) ve banka havalesi işlemleri, yalnızca makbuz ödendikten sonra kabul edilecektir.

Katılımcıların ödediği ücretler için resmi son fatura ve makbuzlar kayıt masasında yerinde teslim edilecektir. Bilkon Turizm Ltd., tüm ücretlerin tahsilinden sorumludur; dolayısıyla tüm ödeme işlemleri ile konular kongre ekibi tarafından ele alınır ve onaylanır.

Kayıt masasında kayıt ücretleri ve isteğe bağlı programlar Euro cinsinden ödenebilir. Ayrıca, yukarıda daha önce bahsi geçen kredi kartları kabul edilecektir. Üzülerek belirtilir ki çekler kayıt masasında kabul edilmeyecektir, bu işlemin bankalarda yapılması gerekmektedir.

Ek Kayıt Bilgileri ve Kuralları

 • Bir sunumda birden fazla yazar varsa, en az bir yazar kayıt olmalıdır
 • Kısıtlı oturum sayısı olduğu için, GlobETS 2019 aynı kişinin EN FAZLA 3 (ÜÇ) adet bildiri sunmasına izin verecektir.
 • Sunum yapacak olan araştırmacıların kayıt esnasında başvurularının kabul edilemeyeceğini ve programda kayıtlı olmayan bildirilerin de programa alınamayacağını lütfen unutmayınız.
 • Kayıt yaptırmayan katılımcıların katılım sertifikaları VERİLMEYECEKTİR.
 • Ödemeyi yaptığınızda, lütfen ödeme makbuzunu tarayınız ve evrak numaranızı / numaralarınızı belirterek kongre@bilkonturizm.com.tr adresinden bize e-posta ile gönderiniz.
 • Konferans programının sonuçlandırılacağı ve konferans ile son rezervasyonların onaylanacağı 15 Mart 2019'a kadar olan sunumlar için kayıt ve / veya konferans ücretinin iadesi mümkündür.
 • 15 Mart 2019 tarihinden sonra konferans ücretlerinin iade edilmesi mümkün değildir.

ONLINE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Kongre Organizasyon Sekreteryası

 • Şirket: BİLKON Turizm ve Organizasyon
 • Adres: Cinnah Cad. Gelibolu Sk. 3/11 Kavaklidere – Ankara
 • Tel: +90 312 466 14 66
 • Faks: +90 312 466 14 68
 • E-posta: kongre@bilkonturizm.com.tr